Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 12:32:41

У Любечі відбувся тренінг соціальної адаптації для жінок

10.09.2013   11:04Агенцiя

Протягом 6-8 вересня 2013 року в Центрі «Переображення» соціальної реадаптації для жінок (смт. Любеч, Ріпкинського району Чернігівської обл.) пройшов тренінг Руслани Безпальчої, одної з найкращих спеціалісток з праці з жінками у важких життєвих ситуаціях.

Центр «Переображення» був заснований громадою Св. Петра і Павла у місті Чернігів 2010 – 2011 року.

У липні 2013 року центр увійшов до мережі соціального партнерства недержавних організацій у Чернігівській області. Партнером у розвитку служіння центру є відома благодійна організація Карітас-Україна. Громада селища Любеч доброзичливо сприйняла появу центру, а селищна рада лю'бязно надала приміщення в оренду.  Мешканці Любеча радо зголошуються до праці у Центрі. Налагоджується координація діяльності та взаємодія із відповідними соціальними службами на районному і на обласному рівнях.

Зараз соціальну реадаптацію проходять шестеро жінок. В розкладі дня праця й молитва. Жінки доглядають присадибну ділянку і яблуневий сад, займаються рукоділлям, принагідно запрошуються на працю місцевим лісництвом. Соціальний та духовний супровід здійснюють редемптористи о. Віталій, с. Оксана й с. Михаїла також соціальний педагог п-і Людмила, мешканка селища Любеч, які пройшли відповідне навчання. Для соціально-психологічної праці запрошуються професійні психологи. Часто допомагають волонтери.
 
Триває реабілітаційна програма. Центр потребує підтримки громадськості та соціально-відповідальних державних інституцій. А найбільше - Вашої молитви.

Джерело: http://prison-pastoral.blogspot.com

Останні новини Чернігівщини

13 серпня: цей день в Україні і світі 08:29

День 1631 Російська агресія - Day 1631 Russian aggression

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини