Запасливі громадяни наскладували зброї та набоїв
Виходячи з оперативної обстановки та на виконання вимог керівництва МВС України з 1 по 6 грудня поточного року як у державі, так і на теріторії Чернігіщини, правоохоронцями була проведена загальнодержавна операція “Зброя та вибухівка”, яка мала на меті активізувати вилучення з незаконного обігу зброї, вибухівки та боєприпасів.
За час проведення профілактичних заходів оперативники обасті задукоментували 31 факт незаконного обігу зброї та вибухівки.
В Ічнянському Корюківському та Коропському районах у громадян були вилучені саморобні пристрої для стрільби бойовими набоями.
В одному з сіл Чернігівського району під час проведення санкціонованого обшуку у господаря було вилучено арбалет, стріли до нього та порох, а у жителя Козелецького району було виявлено незареєстрований пістолет.
У Ніжинському районі міліціонери вилучили мисливський карабін “Вулкан”, до якого власник вніс незаводські зміни, переробивши зброю під автоматичну стрільбу. Заголом у недобросовісних громадян міліціонери вилучили близько 400 набоїв різного калібру. За вказаними фактами порушено 24 кримінальні справи.
Нагадуємо, що за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами настає кримінальна відповідальність за статтею 263 Кримінального кодексу Укаїни, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.
Від кримінальної відповідальності звільняється особа, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
Останні новини Чернігівщини
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.
Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35
Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.
28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression