Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 18:42:06

Діяльність Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у серпні 2013 року

05.09.2013   13:03

Протягом серпня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 154 перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 79 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 46.

За результатами перевірок складено 149 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 147 осіб. Матеріали 2-х справ передано у судові органи та 1-ї – у правоохоронні органи. Порушено 3 кримінальні справи.

Загальна сума накладених штрафів склала 32,317 тис.грн., стягнуто 24,310 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:
– у сфері поводження з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 44 осіб. Накладено штрафів на суму 12,291 тис.грн., стягнуто 8,517 тис.грн.;
– у сфері державного контролю за рослинним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 30 осіб. Накладено штрафів на суму 4,284 тис.грн., стягнуто 3,519 тис.грн.;
– у сфері державного контролю за водними ресурсами до адміністративної відповідальності притягнуто 22 осіб. Накладено штрафів на суму 3,264 тис.грн., стягнуто 3,009 тис.грн.;
– у сфері державного контролю за рибними ресурсами до адміністративної відповідальності притягнуто 19 осіб. Накладено штрафів на суму 1,615 тис.грн., стягнуто 1,275 тис.грн.;
– у сфері державного контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 17 осіб. Накладено штрафів на суму 6,851 тис.грн., стягнуто 3,995 тис.грн.;
– у сфері державного контролю за тваринним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 10 осіб. Накладено штрафів на суму 1,717 тис.грн., стягнуто 0,595 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у серпні, пред’явлено 10 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 33,759 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 33,810 тис.грн.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 7152 одиниці пересувних транспортних засобів та 3894 вагони.

Здійснено екологічний контроль 29076,5 тон вантажів та радіологічний контроль 316441,6 тон вантажів.

Інспекторами постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 2 порушників, накладено штрафів на суму 170 грн.

Громадський контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Чернігівській області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У серпні здійснено 5 спільних рейд-перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.