Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:58:48

Чому у Прилуках практично немає де відпочити молоді?

29.08.2013   16:28Агенцiя

Неодноразово сьогодні можна почути від старшого покоління думку, що сучасна молодь не вміє відпочивати, що вона байдужа, ледача, і взагалі – “не така, якими були ми”.

Лише одиниці можуть похвалитися своїм хобі і вважають його повноцінним відпочинком. Дехто відвідує уроки малювання, хтось – співу, а інші – спортивні секції. А як щодо вечірніх розваг? Куди піти гуляти, якщо хочеться вийти “в місто”? Це правда, у нас немає молодіжних клубів, сучасних дискотек. Здавалося б, юнакам і дівчатам дійсно немає куди подітися. Тож як і де проводять свій вільний час молоді прилучани?

У Прилуках закладів, які себе називають нічними клубами, небагато. Деякі з них уже втратили свою популярність. Щоправда, останнім часом у місті з’явилися нові місця для відпочинку. Зокрема, у вихідні проводяться дискотеки в розважальному комплексі міста. Виникає питання: а де ж відпочивати тим, кому ще не виповнилося 20?

Відповіді на це питання не знайдете, тому що місць для відпочинку у Прилуках просто немає.

Зараз потанцювати можна тільки на дискотеці “в ГДК”, або, як її всі називають, – у “клітці”. Через те, що дискотеку заполонили 12-13-річні хлопчаки й дівчата, старшокласникам і студентам там стало нецікаво. Відтак більшість “перекинулась” у бари-ресторани. І, зі слів молоді, не тому, що це “дорослі” заклади, де доступні міцні напої, а через те, що у вечірню пору піти їм більше нікуди. Звичайно, є молодь, для якої дискотеки та нічні клуби – не більше, ніж шалені нічні танці та алкогольні напої. Але, на щастя, відсоток молодих людей, які справді так думають, невеликий.

Для більшості це море позитивних емоцій, гарний настрій, нагода зібратися веселою компанією та поспілкуватись із друзями.

Взагалі дозвілля сучасної молоді не можна назвати різноманітним, інтелектуальним чи хоча б цікавим. І це не зважаючи на те, що в нашому місті функціонують кінотеатри, спортзали, різноманітні секції та гуртки, розважальний комплекс, кафе, піцерії. Виникає питання: хто винен у тому, що для молоді немає більше ніякої альтернативи відпочинку? Думаю, першою причиною є сама молодь, яка не бачить для себе більше ніяких способів відпочити і задовольняється лише тим, що є. А насправді все можливо, було б тільки реальне бажання щось змінити.


Сніжана Тараненко, студентка ПГПК ім. І. Я.Франка

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=2698

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.