Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:35:35

Акція "Допоможи ближньом" закінчилася?

29.08.2013   14:33Агенцiя

28 серпня акція «Допоможи ближньому» зі збору дитячого одягу, взуття, канцприладдя та іграшок для дітей із найбільш соціально уразливих сімей закінчилася передачею зібраної гуманітарної допомоги Ніжинському центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

В цьому урочистому заході брав участь секретар Ніжинської міської ради Олег Кірсанов, заступник міського голови Олег Баранков, директор Ніжинського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Наталія Кучеровська.

В закладі виховуються категорійні діти з багатьох районів Чернігівської області, які з тих чи інших причин, які не залежать від них потрапили до даного закладу. Олег Кірсанов привітав дітей, побажав їм наснаги, гарних оцінок в новому році та щоб їх дитячі мрії збувалися. В бесіді із працівниками центру Кірсанов О.В. нагадав що політика нашої держави, зокрема реформи Президента України несуть в собі курс на європейські стандарти, а це означає перехід до створення можливостей від долання наслідків.


Діти не повинні страждати за помилки своїх батьків і ми маємо зробити все від нас залежне, щоб ці діти відчували по відношенню до себе лише турботу та чуйність, мали все необхідне для нормального фізичного, психологічного, а головне соціального розвитку.


За інформацією Відділу з питань внутрішньої політики виконкому Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини