Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:49:02

В обласному Управлінні ДСНС України відкрито консультаційний центр

29.08.2013   12:17

28 серпня у Чернігові відбулося відкриття консультаційного центру в адміністративній будівлі обласного Управління ДСНС України у Чернігівській області, розташованого по пр. Миру, 190-А. На даному заході були присутні представники громадськості, засобів масової інформації та рятувальники.

Під час відкриття центру заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолій Бойко зазначив: “У консультаційному центрі фізичні та юридичні особи незалежно від форми власності та виду діяльності можуть безкоштовно отримати вичерпну та достовірну інформацію, необхідну їм для безпечної життєдіяльності, для ведення підприємництва, а також інформацію про державну політику у сфері цивільного захисту загалом, про роботу рятувальників, дії населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій тощо.

Саме для цього центр обладнаний необхідною комп’ютерною, відео та оргтехнікою. У ньому чергуватимуть досвідчені фахівці, які зможуть відповісти громадянам на будь-які запитання у сфері діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а вразі необхідності – залучити до надання консультацій фахівців та експертів інших підприємств, установ і організацій”.

Аналогічні центри поступово починають функціонувати у кожному регіоні при територіальних управліннях ДСНС України в областях.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини