Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:49:04

Податківці чекають на інформзапити

28.08.2013   08:46Агенцiя

Працівниками ДПІ у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області постійно проводяться необхідні заходи щодо забезпечення безумовного виконання положень Закону України «Про доступ до публічної інформації»

За період січень-липень 2013 року до ДПІ у м. Чернігові  ГУ Міндоходів у Чернігівській області надійшло   66 запитів з проханням надати  публічну інформацію. Проведений аналіз статусу запитувачів свідчить, що із загальної кількості письмових запитів, які надійшли до інспекції, 11 склали запити від громадян та 55 - від юридичних осіб. Відповіді надано заявникам вчасно, відповідно до вимог чинного законодавства.

Також нагадуємо,  що отримати публічну податкову інформацію може кожен бажаючий, надіславши листа-запита за адресою: Державна податкова інспекція у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, вул. Кирпоноса, 28 (на конверті вказувати „Публічна інформація”); або на електронну адресу: dpi_chernigiv@ukr.net, чи зателефонувавши на 652825 у робочий час:  з понеділка по четвер з 9-00 до 13-00 год.; з 13-45- до 18-00,  у п’ятницю –до 16-45 год.

Довідка:
Доступ громадян до інформації - це реалізація права кожної людини на вільне одержання та поширення будь-якої інформації без втручання органів державної влади з метою зміцнення довіри громадян суспільства до державного управління.
Законом України «Про доступ до публічної інформації»  визначається механізм реалізації права  на отримання інформації.
Цей документ містить перелік гарантій дотримання прав на надання публічної інформації, поетапний порядок доступу до неї, надає визначення таким поняттям, як конфіденційна, таємна та службова інформація, регламентує порядок її отримання, визначає порядок і строки подачі та задоволення запиту на інформацію, а також процедуру оскарження рішень, дій чи бездіяльності  розпорядників інформації.
Основні принципи доступу  до інформації:

- особа не повинна пояснювати причину свого запиту на отримання  інформації;
- короткий  строк розгляду запиту;
- мінімальні формальності під час здійснення запиту;
- інформація надається в повному обсязі, крім інформації з обмеженим доступом.

З метою  забезпечення належної організації  доступу до публічної інформації  Міністерством фінансів України затверджено наказ «Про затвердження Типового порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів державної  податкової служби при підготовці відповідей на запити про отримання публічної інформації»

М.В.Ребенок, начальник відділу забезпечення
доступу до публічної інформації та
організації розгляду звернень громадян

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини