Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 02:20:22

Благодійний боді-арт відбувся у центрі Чернігова

22.08.2013   10:22Агенцiя

Добровольці МГО ЦПМ «Апельсин» влаштували благодійний боді-арт у центрі Чернігова, біля музичного фонтану, 20 серпня 2013 року.

За дві  години роботи добровольців було зібрано 417 гривень.

«Нас  вже добре знають у місті, а тому акції стають більш масовими. Це означає, що у майбутньому ми зможемо допомоги більшій кількості родин, які опинились в кризових ситуаціях», - розповідає Катерина Донець, доброволець благодійної акції «Врятуймо добру людину».

Висловлюємо щиру подяку волонтерам акції, а також  всім благодійникам м. Чернігова, які  в скрутні економічні часи залишають  в своєму серці місце для співчуття, милосердя та щедрості! Саме завдяки  невеликим пожертвам, однак великій  кількості чернігівських благодійників, діти отримали можливість пройти курс реабілітації.

Як  повідомлялося раніше, 04 квітня 2013 року до МГО ЦПМ «Апельсин» звернулась Яковенко Світлана Миколаївна з проханням допомогти зібрати кошти на реабілітацію своїх дітей – Владислава та Мирослави. Близнятам 12 років, лікарі поставили  діагноз – ДЦП важкого ступеня.

Акція фінансується Фундацією імені князів-благодійників  Острозьких в рамках програми «Банк  добрих справ» ініційованої «Укргазбанк».

Дмитро  Лук’янов
Менеджер  по зв’язкам з громадськістю
МГО ЦПМ «Апельсин»

До теми:

 

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ