Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 19:12:56

У січні–червні 2013 р. в області було зареєстровано 2359 шлюбів

22.08.2013   07:29

Шлюби в Чернігівській області

У січні–червні 2013 р. в області було зареєстровано 2359 шлюбів проти 1952 рік тому. Рівень шлюбності зріс із 3,6 до 4,4 шлюбу в розрахунку на 1000 осіб наявного населення.

Переважну більшість шлюбів (1705, або 72,3%) зареєстровано в міських поселеннях. Найбільше шлюбів у розрахунку на 1000 наявного населення було зареєстровано в м.Прилуках (6,1‰), найменше – у Семенівському та Талалаївському районах (2,8‰).

Уперше взяли шлюб 1723 чоловіки та 1673 жінки (відповідно 73,0% та 70,9%). Серед наречених – 53 вдівці та 82 вдови. Повторно одружитися вирішили 583 чоловіки та 604 жінки.

Середній вік жінок, які виходили заміж, становив 28,5 року, чоловіків, які одружувалися – 31,3 року. Найстаршими шлюбними парами були 94-річний чоловік та 78-річна жінка, а також 75-річний чоловік та 79-річна жінка. Наймолодшими нареченими були шість 16-річних дівчат та 17-річний юнак. Їх обранці були старші за віком.

Абсолютна більшість шлюбів (96,7%) була укладена між громадянами України. Перевагу іноземцям віддала 61 наша громадянка. Майже дві третини з них обрали чоловіків із країн – колишніх республік СРСР. Чоловіки Чернігівщини беруть за дружин громадянок інших країн досить рідко – зареєстровано 15 шлюбів з іноземками, більшість яких (86,7%) також громадянки колишніх республік СРСР.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.