Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 10:51:58

Вихованці ліцею з посиленою військовою підготовкою стали віце-сержантами

07.12.2011   07:50

Майбутня військова еліта України з нагоди свята – Дня Збройних Сил – отримує свої нові погони.

Поки що це лише нашивки на погонах, але зірочки у них ще попереду. Кращі з кращих ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою стали віце-сержантами.Відтепер вони заступники командирів взводів. Відзнаки їм вручають кадрові офіцери, викладачі ліцею та начальник головного штабу Військово-повітряних сил України Любомир Петрів.

З цього моменту, у разі відсутності офіцера, відповідальність за порядок та дисципліну у взводі покладатиметься саме на віце-сержантів.
Досвідчені офіцери виховують майбутню зміну.

Вихователь третьої роти 5 взводу підполковник запасу Олег Гончаров хвилюється разом зі своїми ліцеїстами. Його та інших викладачів ліцею сьогодні нагородили почесними грамотами та відзнаками. У нього за плечима тридцять один рік служби Вітчизні. Але Олег Гончаров дуже добре пам’ятає, як отримував свої перші зірочки.

2509 випускників Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою вже закінчили ліцей, половина з них вступили до військових вузів, а 970 – стали офіцерами. Але, як казав Суворов, поганий той полководець, який не мріє стати генералом. Чернігівські ліцеїсти, сьогоднішні віце-сержанти не з таких.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1777

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини