Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 10:09:17

Директор школи попалася на хабарі

06.12.2011   16:05

Днями в ході перевірки отриманої інформації та проведення комплексу заходів з протидії хабарництву на території Чернігова співробітниками управління по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області спільно з колегами з міського відділу внутрішніх справ було затримано “на гарячому” під час отримання хабара директора однієї з загальноосвітніх шкіл Чернігова.

хабар

хабар

Діючи з метою особистого збагачення, посадовець вимагала та отримала від жителя Чернігова хабар загальною сумою близько 2.5 тисяч доларів США за надання згоди на передачу в оренду приміщення і відповідного клопотання перед міським управлінням освіти.

Процес передачі грошей відбувався в приміщенні кабінету фізики. Предмет хабара – грошові кошти було вилучено та долучено до справи як доказ.

За вказаним фактом прокуратурою Чернігівської області відносно посадовця була порушена кримінальна справа за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара), що передбачає позбавлення волі на термін від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Держслужбовець надала правдиві свідчення, їй призначено міру запобіжного заходу підписка про невиїзд. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.