Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 05:46:43

Держфінінспекція відсудила на користь держави у ТОВ “Агрікор” 1,1 млн грн

15.08.2013   15:16Агенцiя

Фахівці Прилуцької ОДФІ у 2010 році під час проведення позапланової ревізії фінансово-господарської діяльності ТОВ “Агрікор” встановили, що товариство з порушенням законодавства отримувало спеціальні дотації для розвитку тваринництва. Таким чином, ТОВ “Агрікор” було незаконно отримано із Державного бюджету кошти в сумі 1,1 млн грн.

За результатами ревізії ТОВ “Агрікор” було направлено обов’язкові вимоги про усунення виявлених порушень від 26 червня 2010 року. Але товариство вирішило оскаржувати вказані вимоги в судовому порядку.

Проте постановою Вищого адміністративного суду України від 20 лютого 2013 року вимоги Прилуцької ОДФІ визнано законними.

В свою чергу постановою Чернігівського окружного адміністративного суду від 26 червня 2013 року позов Держфінінспекції до ТОВ “Агрікор” про зобов’язання виконати вимоги задоволено повністю та зобов’язано товариство повернути до Державного бюджету 1,1 млн грн.
 

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.