Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 18:45:19

Держфінінспекція в Чернігівській області передала до правоохоронних органів у І півріччі 2013 року 44 матеріали

05.08.2013   16:41Агенцiя

Протягом І півріччя 2013 року Держфінінспекція в Чернігівській області передала до правоохоронних органів 44 ревізійні матеріали для вжиття відповідних заходів до порушників фінансової дисципліни. Зокрема, протягом зазначеного періоду було передано 23 матеріали ревізій, проведених за зверненням правоохоронних органів.

У межах взаємодії із правоохоронними органами під час здійснення контролю за використанням державних ресурсів, боротьби з корупцією і зловживаннями за зверненнями правоохоронних органів Держфінінспекція провела 23 ревізії.

Протягом січня-червня поточного року правоохоронні органи розпочали 46 досудових розслідувань за матеріалами проведених контрольних заходів. Крім того, за результатами розгляду правоохоронними органами матеріалів контрольних заходів та за довідками перевірок у якості залучених спеціалістів на 11 посадових осіб складено протоколи про корупцію.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.