Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 жовтня, 08:33:41

Про надання субсидій населенню

05.08.2013   07:20

Упродовж I півріччя 2013 р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії звернулися 27,3 тис. сімей області. Призначена допомога 26,0 тис. сімей (95,3% тих, що звернулися).

У червні отримувачами допомоги були 20,7 тис. сімей. Середній розмір субсидії, призначеної на одну сім’ю становив 89,6 грн.

За I півріччя 2013 р. організаціям, що надають житлово-комунальні послуги населенню, за програмою житлових субсидій було нараховано з місцевих бюджетів 25,9 млн.грн.

Крім того, населенню області надавалася допомога готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу, за якою звернулися 12,2 тис. сімей. Субсидії було призначено 11,1 тис. сімей на суму 8,0 млн.грн.

У червні одній сім’ї в середньому призначено 735,2 грн. цієї допомоги.

 

Упродовж I півріччя 2013 р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії звернулися 8,5 тис. сімей м. Чернігова.

Допомогу призначено 8,1 тис. сімей (95% тих, що звернулися).

У червні отримувачами субсидій були 6,9 тис. сімей. Середній розмір субсидії, призначеної на одну сім’ю становив 124,1 грн.

За I півріччя 2013 р. організаціям, що надають житлово-комунальні послуги населенню, за програмою житлових субсидій було нараховано з місцевих бюджетів 7,6 млн.грн.

Крім того, за допомогою на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою у I півріччі 2013 р. звернулися 7 сімей, яким призначено субсидії на суму 7,5 тис.грн.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини