Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:04:46

Конкурс будівельників за гратами

03.08.2013   13:15Агенцiя

Вперше в Україні жінки-будівельники відзначали своє професійне свято за гратами: вперше в Чернігівській виправній колонії № 44 відбувся конкурс будівельників.

Жінки-рецидивістки, які ще вчора порушували закон, сьогодні, отримавши нову будівельну професію в колонії, змагалися у вмінні вправно улаштувати керамічну та тротуарну плитку, класти цегляну кладку, швидко та якісно зашпаклювати стіни.

Інга Шульга не вперше опинилася в Чернігівській жіночій колонії № 44. В деякій мірі крадіжки – це її спосіб існування. Однак на сьогодні вона впевнена, що нових злочинів не скоюватиме. А от отримані вміння у сфері будівництва нададуть можливість на волі заробляти копійку чесною працею.

В Чернігівській виправній колонії № 44 утримуються майже шість сотень осіб. Більшість жінок працює на швейному виробництві. Однак існує в установі і будівельна бригада. Тож майже всі види будівельних робіт, які проводилися на території закладу, здійснені руками засуджених жінок-будівельників.

Повернемося до самого конкурсу. Жінок розділили на дві команди, що мали назву “Чернігівчанка” та “Калина” й запропонували виконати роботи із улаштування керамічної та тротуарної плитки. Учасницям конкурсу необхідно було на швидкість звести цегляну кладку та зашпаклювати стіни. Конкурсна комісія серйозно та прискіпливо оцінювала виконані роботи. Важливо, що серед членів журі були як представники Державної пенітенціарної служби в області, так і професійні будівельники.

Серед конкурсанток немає переможців та переможених. Ну, по-перше, тому що кожна із команд отримала у подарунок морозиво та солодку воду. А, по-друге, участь у таких конкурсах покращує професійну майстерність жінок, навіть якщо на даний час ці громадянки і працюють за гратами.

Жінки оступилися, вони скоїли злочин. Проте, кожна з них повинна мати шанс на нове краще життя на волі. Дуже мало злодіїв, які б в душі з усієї сили не намагалися стати кращими. Тому їм необхідно трошки допомогти, що і роблять в стінах жіночої виправної колонії № 44.


http://chodtrk.com.ua/?p=10425

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.