Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:04:20

Справою свого життя називають англійські благодійники допомогу українським дітям

03.08.2013   10:47

Словами щирої подяки зустрів сьогодні секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет англійських благодійників Джорджа Мілза та Кріса Бруера, які багато років підтримують Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”.

Вони ініціювали зустріч із представниками місцевої влади, бо дуже переймаються подальшою долею центру, адже фінансова скрута торкнулася й країн Європи, тож обсяги іноземної благодійної допомоги зменшуються. “Щороку ми надавали “Відродженню” до 110 тис. фунтів допомоги, тепер же на наступний рік розраховуємо десь на 30 тис. фунтів”, – турбується Джордж Мілз.

За словами директора центру Василя Пасічника, в закладі протягом року отримують повноцінну реабілітацію 550-580 дітей-інвалідів тільки з Чернігова, загалом же – понад 1000 дітей. Він нарікає, що бюджетних коштів недостатньо для потреб закладу. Так, у 2013 році з міського бюджету на центр “Відродження” передбачено 378 тис.грн., до кінця року коштів може не вистачити для ще однієї зміни дітей.

О. Шеремет запевнив, що під час коригування міського бюджету він особисто ініціюватиме додаткове фінансування для “Відродження” в розмірі 30-40 тис.грн. На наступний же рік секретар міськради обіцяє закласти в бюджет 400 тис.грн. для реабілітації дітей-інвалідів.

На пропозицію організувати спільну роботу зі збору благодійної допомоги секретар міської ради відповів, що місцевим депутатам і представникам соціально відповідального бізнесу буде ставити за приклад людей, які не живуть в Україні, але так переживають за наших дітей. “Я обов’язково поспілкуюся з кожним із депутатів міськради і вірю, що вони не залишаться байдужими”, – впевнений О. Шеремет.

Джордж Мілз називає чернігівський центр “Відродження” одним із кращих подібних закладів у Європі. Тут не лише отримують лікування і відновлюють здоров’я діти, а й їхні родини мають реальну змогу змінити своє життя на краще.

Англійські благодійники хочуть вірити, що заклад із його теплою родинною атмосферою і високопрофесійним колективом працюватиме й надалі на благо дітей, а місцеві бізнесмени й депутати теж долучаться до цієї важливої діяльності.

О. Шеремет вручив гостям символічні подарунки і ще раз подякував за небайдужість та щире прагнення допомогти. Він наголосив, що міська влада обов’язково буде підтримувати Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини