Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 07:11:09

Розкрито резонансне вбивство підприємиці

05.12.2011   14:49

29 листопада в Кривому Розі, що на Дніпропетровщині було скоєно вбивство 47 – річної місцевої підприємиці. Співробітники міліції на березі річки Саксагань знайшли два поліетиленових пакети з рештками людського тіла.

Менше ніж за добу дніпропетровським правоохоронцям вдалося встановити особу вбитої. А ось слід підозрюваної, якою виявилась ровесниця і близька подруга жертви, привів оперативників на Чернігівщину, до м. Бахмач.

Саме сюди після скоєння кривавого злочину мерщій забралася зловмисниця. Адже останнім часом вона мешкає саме у Бахмачі, куди перебралася з Кривого Рогу декілька років тому і де навіть встигла створити власний бізнес.

Для максимально швидкого встановлення місця перебування і затримання підозрюваної особи криворізькі оперативники мусили звернутися по допомогу до бахмацьких колег. Тож усі належні заходи (огляд приміщень, вилучення речових доказів, проведення обшуків) професіонали з двох віддалених одне від одного регіонів України проводили спільно.

Після вилучення у підозрюваної сумки з речами померлої, жінка визнала свою провину та написала явку з повинною.

Як з’ясувалося, 26 листопада вона приїхала до Кривого Рогу з метою взяти у подруги в борг гроші в сумі 5 тисяч грн. Владнавши справи, залишилася ночувати. Теплі “дівочі посиденьки” не обійшлися без традиційного чаркування. Спочатку мирного, однак якоїсь миті розмова зайшла занадто далеко. Між жінками спалахнула сварка, яка переросла в бійку. Детально перебіг усіх подій встановить слідство, та, зрештою, дійшло до того, що гостя руками задушила господарку. У ванній кімнаті розчленувала тіло, а вранці на таксі відвезла частину пакетів з фрагментами трупа до річки Саксагань. Дочекавшись вечора, прихопила пакети з м’якими тканинами та головою потерпілої та на іншому таксі рушила до однієї з залізничних станцій Кривого Рогу. Там сховала майже все у тихому місці за господарськими будівлями, а жахливий “сувенір” – голову – разом із речами загиблої забрала з собою, на Чернігівщину. Тут вона приховала привезені пакети в магазині, за місцем своєї роботи.

За фактом навмисного вбивства слідчим криворізької міліції була порушена кримінальна справа за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство), що карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Затриману правоохоронці доставили до місця скоєння злочину, тож нині вона перебуває у слідчому ізоляторі м. Кривого Рогу. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression