На 14 років засудили екс-міліціонера, який напав з ножем на вагітну дівчину
Ніжинський суд засудив до 14 років в'язниці екс-майора міліції з Борзни Сергія Ярошенка, який напав з ножем на 21-річну Оксану Циганок.
Ярошенко
"Державний обвинувач просив для обвинуваченого покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією. Суд засудив його до 14 років з конфіскацією, а також зобов'язав виплатити постраждалій 200 тисяч гривень моральної компенсації і оплатити лікування", - розповіли в прокуратурі Чернігівської області.
Сам Ярошенко свою провину не визнав. Він заявив, що під час нападу був в іншому кінці міста, у себе вдома.
Провину Ярошенка підтвердили не тільки свідки і жертва, а й експертиза. На його светрі знайшли кров Оксани Циганок.
Сергій Ярошенко 11 березня увірвався до Циганок у будинок і зажадав повернути борг - 120 тисяч гривень, які дівчина нібито заборгувала, працюючи в магазині його батька.
Коли дівчина відмовилася, він накинувся на неї з ножем. 21-річна мешканки м. Борзна отримала декілька проникаючих ножових поранень у живіт та тяжку різану рану обличчя. В результаті отриманих травм вона ледве залишилася живою і втратила майбутню дитину.
Вказаний факт того ж дня внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.15, п.2 ч. 2. ст. 115 КК України, як замах на вбивство жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності. Санкція статті Кримінального кодексу передбачає покарання від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.