Майже кожна п’ята сім’я Чернігівщини проживає в обласному центрі
Сім’ї Чернігівщини
Одним із питань, які досліджуються органами державної статистики в рамках обстеження умов життя домогосподарств, є спостереження за соціальними та демографічними характеристиками родин.
Нині в нашій області проживає 448,7 тис. домогосподарств (в Україні – 17 млн.), з них у міських поселеннях – 59,1%, у сільській місцевості – 40,9%.
Найбільш урбанізованими є промислово розвинені регіони – Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Харківська та Запорізька області. Тут у міських поселеннях проживає від 90,7% до 76,9% сімей. І навпаки, для Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької та Рівненської областей більш характерне проживання домогосподарств у сільській місцевості (59,3% – 50,9%).
Середній розмір сім’ї в області становить 2,33 особи (в Україні – 2,58).
Для України в цілому найбільш характерні домогосподарства з двох осіб (29,6%), які в Чернігівській області складають 31,8%.
Область відноситься до регіонів із високою часткою одинаків – 27,8%, у той час як у Закарпатській області частка одинаків найнижча в України і становить 9,7%.
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression