Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 05:44:07

Як спланувати та швидко відчути зміни в діяльності громадської організації?

29.07.2013   14:17Агенцiя

Одне з ключових питань, над яким працювали 27-28 липня року під час семінару – практикуму на тему “Стратегічне планування в роботі громадських організацій”.

Про цілі, завдання, результати розповідає тренер семінару Руслан Краплич: “Дуже важливо, тим організаціям, які тільки починають свою роботу, чітко визначити місію. Місія – це причина, з якої створюється організація! Стратегічний план мусить розкрити бачення майбутнього, аби всі члени організації, на основі цього плану, ставили реальні цілі та виконували поточні завдання. Безперечно, перед тим як формувати план – потрібно здійснити аналіз того, що є в нашій організації, чого/кого нам не вистачає для досягнення цілей, що відбувається у зовнішньому середовищі, хто буде нашим прихильником, опонентом. Результатом семінару мають стати: чітко визначена місія, чітке бачення майбутнього, реалістичні завдання на 2013 – 2014 роки”.

Власними враженнями стосовно семінару та планами роботи поділилися учасники семінару.

“Я задоволена тим, що стала учасницею семінару, тому що він дає змогу проаналізувати всю поточну роботу організації, визначитися з місією та цілями. Тепер у мене інше бачення, інші (нові) підходи до роботи” – розповідає Олена Гедіна (Прилуцький благодійний фонд “Європа”).

“Наразі, за допомогою персоналу МГО ЦПМ “Апельсин”, плануємо завершити роботу над статутом організації та зареєструвати її. Першим напрямком діяльності громадської організації буде культура, а саме проведення концертів альтернативної та рок-музики” – ділиться планами Сергій Крицький (Менська ініціативна група “Блискавка”).

Руслан Краплич завершив семінар такими словами: “Насправді, будь – яке планування призначене для того, щоб зекономити час, не робити зайвих помилок, тому що люди, які прагнуть відчути зміни від своєї діяльності, очікують, що зміни відбудуться негайно. Насправді ж “Швидко” це – повільно, осмислено і без зупинок!”

Учасники семінару – 20 представників громадських організацій та ініціативних груп Чернігівської області. Тренер семінару – Руслан Краплич (член ради директорів Фундації імені князів – благодійників Острозьких, м. Рівне). Це вже третій семінар, що відбувся в рамках проекту “Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін!”.


Менеджер по зв’язкам з громадськістю МГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин” Дмитро Лук’янов

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.