Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 04:30:06

Коропському району — 90 років

29.07.2013   13:35Агенцiя

27 липня відбулося дві знаменні події для жителів Коропщини – 90-річчя від дня утворення району та відомий своїми традиціями святкування Миколаївський ярмарок.

В урочистостях з нагоди свята взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло. Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка він привітав коропчан та гостей з визначною подією, зазначивши, що 90-річчя – це досить поважний вік не лише для людини, але й для краю, адже за цей час відбулося чимало пам’ятних подій та трудових перемог Коропщини.

«Змінювалися часи та ідеї, але незмінним залишалося одне – найцінніше багатство цієї землі – люди, невтомні трударі, які завжди відзначались працелюбністю, хазяйновитістю, вмінням господарювати на рідній землі», – зазначив у вітальному слові Олександр Шанойло.

Він висловив переконання, що жителям Коропського району під силу зробити все для того, щоб такий мальовничий куточок Чернігівщини став ще кращим та побажав району процвітання, а його жителям щастя, любові й добробуту.

Також заступник голови облдержадміністрації передав коропчанам вітання Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з визначною подією.

Концертна програма на завершення урочистостей додала усім присутнім особливого святкового настрою.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.