Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 20:59:52

Контрабандисти постануть перед судом

29.07.2013   12:13

Прокуратурою Чернігівської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох громадян Молдови, які звинувачуються у контрабанді наркотиків в особливо великих розмірах.

Досудовим слідством встановлено, що громадяни Республіки Молдова, 1981 та 1984 р. н., за попередньою змовою у березні поточного року ввезли до України і намагалися переправити через державний кордон до Російської  Федерації понад 4 кілограми особливо небезпечного наркотичного засобу — канабісу.  Однак 11 березня під час огляду їх автомобіля  на митному посту «Сеньківка» Чернігівської митниці наркотики було виявлено.

Прокуратурою Чернігівської області  досудове розслідування у даному кримінальному провадженні доручено Управлінню Служби безпеки України в області.

Громадяни Молдови звинувачуються у зберіганні, перевезенні та контрабанді наркотичних засобів в особливо великих розмірах з метою збуту, за що Кримінальним кодексом  України визначено сувору відповідальність. Зокрема санкція ч. 3 ст. 305 КК України (контрабанда наркотичних засобів вчинена в особливо великих розмірах)  передбачає покарання від 8 до 12 років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.