Майже 100 кримінальних правопорушень виявлено слідчими Головного управління Міндоходів у Чернігівській області
До Єдиного реєстру досудових розслідувань у першому півріччі внесено 96 кримінальних правопорушень.
Близько 60 з них стосуються ухилення від сплати податків, зборів та інших обов`язкових платежів.
Досудове розслідування завершено по 18 кримінальних правопорушеннях, які направлені до суду.
Оперативниками Міндоходів області було також виявлено 9 фактів незаконного декларування бюджетного відшкодування ПДВ на суму близько 7 мільйонів гривень.
По фактах ухилення від сплати ПДВ розпочато 17 досудових розслідувань. Донарахована сума податкових зобов`язань склала 38 мільйонів гривень.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.