Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 11:22:40

Під час пожежі жінка отримала опіки

20.07.2013   11:45

20 липня о 01:09 по лінії екстреного виклику “101” до Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Фастовці Бахмацького району.

До місця пригоди оперативно прибуло відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. За 10 хвилин пожежу було локалізовано та врятовано матеріальних цінностей на суму понад 70 тис. грн.

Як з’ясувалося в ході розслідування причин і обставин пожежі, 52-річна господарка та її 30-річний син відпочивали. Відчувши запах диму вони прокинулись. Син почав викликати рятувальників, а мати намагалася самотужки загасити вогонь, в результаті чого отримала опіки кінцівок рук та спини І-ІІ ступеню.

Каретою швидкої допомоги жінку доставили до Бахмацької центральної районної лікарні. Стан її здоров’я середньої тяжкості.

Причиною пожежі послужило коротке замикання в електролічильнику. Вогнем знищено покрівлю на площі 30 кв. м, пошкоджено стіни та майно. По факту пожежі проводиться розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

19 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1485 Російська агресія - Day 1485 Russian aggression

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.