Рятувальники пішли на пляжі, у ліси - вести роз'яснювальну роботу
Чернігівська область: місця масового відпочинку людей біля водойм та у лісових масивах під постійним контролем рятувальників
Важко уявити літо без відпочинку в лісі, на лонах природи та біля водойм. З метою забезпечення безпеки перебування громадян у місцях масового відпочинку, фахівцями Управління ДСНС у Чернігівській області в тісній взаємодії із представниками лісових господарств та правоохоронних органів щоденно здійснюються рейдові перевірки й патрулювання лісових масивів та місць відпочинку громадян біля води. З відпочиваючими проводиться профілактично-роз’яснювальна робота, доводяться основні вимоги правил безпеки, методи надання першої медичної допомоги потерпілим та вручаються тематичні листівки й пам’ятки.
Ситуація із забезпеченням безпеки громадян під час відпочинку у лісових масивах та біля водойм знаходиться під постійним контролем рятувальників Управління ДСНС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.