Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 12:51:30

Чи зміниться щось в пасажироперевезеннях із зміною складу Координаційної ради?

18.07.2013   08:41

17 липня відбулося засідання Координаційної ради облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в Чернігівській області.

Провів засідання директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації, заступник голови Координаційної ради Петро Головач.

Він ознайомив присутніх зі змінами, які відбулися у складі ради. Так, з метою підвищення ефективності та прозорості роботи до її складу введено представників громадських організацій: Василя Пася - виконавчого директора Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації ”Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” та Станіслава Медведського - голову Чернігівської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників автомобільного транспорту, який очолює комітет з питань транспорту та пасажирських перевезень громадської ради при облдержадміністрації.

„Сподіваюся, що подальша робота Координаційної ради в оновленому складі буде ґрунтуватись на засадах, визначених діючими нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність суб’єктів господарювання на ринку пасажирських перевезень автомобільним транспортом, та створення умов добросовісної конкуренції. І, головне, буде спрямована на забезпечення потреб мешканців нашої області в якісних пасажирських автоперевезеннях”, - сказав Петро Головач.

Учасники засідання розглянули низку звернень щодо покращення організації пасажирських автоперевезень в області.

Останні новини Чернігівщини

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 березня по 8:00 31 березня 2023 року 10:35

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.