«Крайслер» та «Пежо» затримали на кордоні з Росією
Відразу дві автівки затримали 10 липня прикордонники Чернігівського загону спільно з працівниками митниці. На них водії пред’явили недійсні дорученні на право керування.
Автомобілями перетинали кордон в пункті пропуску «Грем’яч» двоє громадян Білорусі.
Водій легковика «Крайслер» рухався близько 18 години, для оформлення він обрав смугу руху «зелений коридор». Під час контролю 36-річний чоловік на автівку литовської реєстрації пред’явив доручення на право керування. Проте працівники пункту пропуску з’ясували, що документ не дійсний, адже він містив безліч невідповідностей.
Ще один білорус «попався» вже за деякий час. Він рухався мікроавтобусом «Пежо» теж з литовськими номерними знаками. Як і його співвітчизник чоловік мав недійсне доручення на право керування транспортним засобом.
Наразі автівки затримано.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.