Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 11:04:07

Танці на інвалідних візках у Чернігові вийшли на новий етап розвитку

03.12.2011   18:05

Танці на інвалідних візках у Чернігові вийшли на новий етап розвитку: вперше на сцену вийшла танцювальна пара із двох візочників.

“Два візки – це новий вид, і він значно складніший, ніж один візок і волонтер. Десь і візочки чіпляються, і ритмічно важче виконати такий танок”, – пояснила художній керівник Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів “Шанс” Леся Баринова.

Дебют відбувся на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під час благодійного заходу, присвяченого Міжнародному дню інвалідів. Танець виконували 9-річна Настя Лалетіна та 14-річний Максим Сенча. Вони вперше виступали на великій сцені, й глядачі їх гаряче підтримували.

Водночас Леся Баринова підкреслила, що на якості виконання танцю позначилось непроведення організаторами генеральної репетиції концерту. “Громадська організація “Шанс” уже 6 років має власне приміщення площею 75 квадратних метрів. Репетиції танців на візках проходять у 22-метровій, затісній для цього кімнаті. Наші діти не привчені до великих сцен, і тому репетиції напередодні концертів дуже бажані. Я вважаю, що для таких дітей потрібно створювати умови і згадувати про них не тільки перед Днем інвалідів чи новорічними святами. Адже ми працюємо з ними щодня”, – сказала керівник ГО “Шанс”, депутат міськради Світлана Федорова.

У Чернігові танцями на візках діти й молодь з обмеженими можливостями займаються з 2008 року. В Україні вони належать до числа піонерів у цій справі. Троє перших танцюристів уже тренуються в обласному центрі “Інвастпорт” і готуються до змагань. У “Шансі” займаються 12 дітей.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1061011

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові планують створити Бібліотечний музей книги

У Чернігові планують створити Бібліотечний музей книги 10:51

Для когось карантин – це період вимушеної бездіяльності, а для когось – можливість розпочати нові цікаві проєкти.

На Чернігівщині перейшли до другого етапу послаблення карантинних заходів

На Чернігівщині перейшли до другого етапу послаблення карантинних заходів 10:46

Є всі підстави для переходу області на другий етап виходу із карантину. Відповідне рішення прийняла 28 травня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області 08:18

28 травня у Чернігівській обласній державній адміністрації пройшов практичний семінар з садівництва та ягідництва. Цей захід об’єднав науковців з Інституту садівництва НААН, виробників плодово-ягідної продукції, фермерів та представників органів влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини