Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 18:35:35

Необмежений світ людей з обмеженими можливостями

03.12.2011   18:02

У Чернігові в міському Палаці культури відкрилася виставка робіт людей з обмеженими фізичними можливостями.

Оригінальні творчі роботи, виготовлені власноруч, представили підопічні Чернігівської міської громадської організації інвалідів “Життя триває”, Чернігівського міського осередку Всеукраїнської громадської організації “Астма Асоціація”, Чернігівської міської благодійної організації батьків і дітей інвалідів з дитинства “Логос”, Чернігівської міської асоціації “Конкордія”, Чернігівської міської громадської організації інвалідів “Гіппократ”, міського благодійного фонду “Милосердя і доброта”, Чернігівської громадської організації інвалідів “Дорога до серця”, а також учасник бойових дій Афганістану, інвалід II групи Володимир Головач та учасник бойових дій Афганістану, інвалід війни III групи Олександра Старікова.

Звертаючись до учасників заходу, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров зазначив, що навіть вади здоров’я не заважають людям бачити навколишній світ у його яскравих барвах. Він сердечно подякував авторам творчих робіт за їхню майстерність, працелюбність, прагнення до повноцінного життя. “Своїм прикладом Ви надихаєте усіх нас цінувати й берегти кожну мить, навчаєте щирості й милосердю”, – зауважив С. Віхров. Він також відзначив надзвичайно важливу і потрібну суспільству діяльність керівників громадських організацій, що об’єднують людей із вадами здоров’я.

“Міська рада постійно підтримує цей актуальний напрямок роботи, кілька років ми фінансуємо цільову програму, спрямовану на допомогу знедоленим людям”, – нагадав заступник міського голови.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини