Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 01:56:43

Виконком Чернігівської міськради забезпечив соціальним житлом колишніх вихованців дитбудинку

11.07.2013   14:22

Четверо вихованців дитячого будинку сімейного типу отримали власні кімнати у якості соціального житла. Відповідне рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Відомий на Чернігівщині дитячий будинок сімейного типу родини Сидоренків був утворений ще в 1990 році. За роки його функціонування родина Валентини Миколаївни та Леоніда Володимировича прийняла на виховання 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховавши ще й двох рідних дітей.

Як розповіли в Новозаводській районній у місті раді, навесні Сидоренки вирішили припинити свою виховну роботу, оскільки мама Валентина вже досягла пенсійного віку. Проте прийомних батьків хвилювало питання забезпечення житлом своїх дітей, адже на час функціонування дитячого будинку родина отримала в тимчасове користування службову квартиру, де й були зареєстровані четверо прийомних дітей Сидоренків. Після припинення функціонування дитбудинку відповідно і втрачалося право на житло.

Виконком пішов їм назустріч і за клопотанням наглядової ради  надав п’ятикімнатній квартирі статус соціального житла. Відтак 29-річна Маргарита, 27-річний В’ячеслав, 26-річна Людмила і 18-річна Алла, які перебували в міській черзі на житло, отримали кожен по окремій кімнаті в помешканні, яке багато років було їхньою справжньою домівкою.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.