Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 листопада, 20:42:01

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

11.07.2013   08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 10 липня по 08 годину 11 липня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 сухої трави.
 
1. Пожежа в житловому секторі - м. Ніжин, вул. Прилуцька - О 10 год. 29 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Ймовірна причина - порушення правил монтажу електромереж. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
 
2. Пожежа сухої трави - Менський район, біля с. Блистова - О 14 год. 00 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучались.
 
3. Пожежа в житловому секторі - Куликівський район, с. Ковчин - О 15 год. 41 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - дитячі пустощі з вогнем гр. Д., 2001 р.н. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму  60 000 грн.
 
4. Пожежа в житловому секторі - Бахмацький район, смт Дмитрівка, вул. Перемоги - О 01 год. 35 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму  150 000 грн.
 
Дорожньо-транспортні пригоди:
 
10.07.2013 року о 03 год. 40 хв. на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ, Коропського району, водій автомобіля "KIA OPTIMA" гр. А., 1963 р.н., не впорався з керуванням з'їхав у кювет. Внаслідок ДТП водій отримав тілесні ушкодження, а пасажир гр. Л., 1955 р.н., загинув на місці пригоди. Для надання допомоги залучалося відділення 9 ДПРП (смт Короп) на автоцистерні.
 
Інші повідомлення:
 
08.07.2013 року в с. Пальчики Бахмацького району пішла з дому та не повернулася гр. К., 1935 р.н. Для проведення пошукових робіт у лісовому масиві та прилеглої території залучалися 10 чол. особового складу 14 ДПРЧ м. Бахмач, 10 співробітників Бахмацького РВ УМВС та 16 чол. місцевого населення. Пошукові роботи будуть продовжені 11.07.2013 року.
 
10.07.2013 року в с. Блистова Н.-Сіверського району продовжувались роботи з пошуку гр. Л., 1947 р.н., яка 09.07.2013 року пішла з дому та не повернулася. Для проведення пошукових робіт у лісовому масиві та прилеглої території залучалися 8 чол. особового складу 7 ДПРЧ м. Н.-Сіверський, 2 співробітники прикордонної служби та 4 чол. місцевого населення. Пошукові роботи будуть продовжені 11.07.2013 року.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини