Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:01:56

У Чернігові проходить семінар-консультація з стратегії старого розвитку малого міста

09.07.2013   08:37

В рамках україно-німецького проекту «Сталий розвиток малих міст Чернігівської області» 8, 9 липня 2013 р. в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить консультаційний семінар для міських та селищних голів Чернігівської області.

Під час заходу його учасники ознайомляться з рамковими умовами, необхідними для забезпечення сталого розвитку населених пунктів у сільській місцевості (малих міст та селищ), презентуватиметься профіль міста у контексті сталого розвитку та виконуватиметься вправа з вивчення електронної сторінки міста як засобу привернення до нього уваги інвесторів.

Голови територіальних громад обговорюватимуть як впливають існуючі рамкові умови на розвиток міст, зокрема щодо реалізації в регіонах завдання Президента України щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів, представлять ресурси своїх територіальних громад як основу її профіля та бази сталого розвитку, проаналізують як впливає профіль міста на його конкурентоспроможність, розглянуть варіанти представлення профіля територіальної громади.

Семінар проводить керівник Інституту врядування  та референт фонду Ганса Зайделя Анатолій Чемерис.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.