Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 02:17:29

В Чернігівському прикордонному загоні підбито підсумки оперативно-службової діяльності за перше півріччя цього року

08.07.2013   09:32Агенцiя

Основними загрозами, які впливали в першому півріччі на оперативно – службову діяльність загону, залишались незаконна міграція, контрабанда наркотичних речовин, психотропних засобів та прекурсорів, зброї, боєприпасів, переміщення товарів з порушенням законодавства.

Відповідно до цього усилля прикордонного загону зосереджувалися на подальшому впровадженні сучасних прикордонних технологій та інноваційних підходів в управлінні службою, подальшому спрощенні прикордонних формальностей для учасників міжнародного руху, дотриманні прав і свобод громадян, гуманному ставленні до затриманих осіб та законності дій персоналу під час виконання правозастосовчих функцій, поглибленні взаємодії з громадянським суспільством на засадах прозорості та відкритості, здійсненні демократичного цивільного контролю та забезпеченні доступу до публічної інформації.

За вказаний період затримано 187 порушників державного кордону, з яких 3 – незаконні мігранти.

За результатами здійснення пропускних операцій через державний кордон у встановленому порядку пропущено 2 мільйона 364 тисячі громадян та 500 тисяч транспортних засобів. Крім того у 473 громадян, що перетинали держкордон, виявлені недійсні, технічно несправні, чужі або підроблені документи, виконано 119 доручень правоохоронних органів.

Оглядова робота, перш за все спрямовувалася на протидію переміщенню через державний кордон предметів безпекового характеру і дозволила в 144 випадках вилучити з незаконного обігу 97 одиниць зброї, 294 одиниці боєприпасів, 4,817 кг наркотичних речовин та 1,089 кг прекурсорів. Спільно із співробітниками митниці виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 3 мільйона 373 тисячі гривень.

В результаті цього за повідомленнями прикордонного загону до Єдиного реєстру досудових розслідувань в 49 випадках внесено інформацію про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

За скоєння адміністративних правопорушень з прикордонних питань на громадян складено 1213 протоколів про притягнення їх до адміністративної відповідальності, при цьому сума штрафів склала 259 тисяч гривень.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби, підполковник

 

 

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини