Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:01:12

Браконьєрами знищується вид риби, занесений до Червоної книги України

08.07.2013   08:33Агенцiя

Під час рейду державного нагляду (контролю) в галузі збереження рослинного та тваринного світу на озері біля с. Новоселівка Чернігівського району Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області виявлено факт лову риби забороненими знаряддями лову риби – сітками зябровими.

При цьому правопорушник незаконно виловив (знищив) рибу цінних видів: карась сріблястий – 48 шт., лин – 1 шт., карась золотий (риба виду занесеного до Червоної книги України) – 56 шт. Загальна вага складає близько 8 кг.

Розмір відшкодування шкоди, заподіяної державі унаслідок незаконного добування (знищення) риби, зокрема і риби – виду занесеного до Червоної книги України, становить 19 тисяч 415 гривень.

По факту порушення, стосовно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. ІV ст. 85, ст. 90 КУпАП, та оформлено відповідні матеріали.

Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області дані матеріали у встановленому порядку направлено до Чернігівського районного суду Чернігівської області для прийняття рішення про передачу їх прокуророві, або органу досудового розслідування для відкриття кримінального провадження, або притягнення порушника до адміністративної відповідальності за ч. ІV ст. 85, ст. 90 КУпАП та вирішення питання про відшкодування шкоди, завданої ним внаслідок незаконного добування (знищення) риби.


Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області Андрій Павленко, Віктор Лепеха

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини