Суддю викрито на отриманні 30 тисяч гривень неправомірної вигоди
Прокуратура Чернігівської області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди у розмірі 30 тисяч гривень суддею одного з районних судів області.
Суддю викрито працівниками УСБУ в Чернігівській області під час отримання коштів, які він вимагав у мешканця області за винесення неправосудного виправдувального вироку.
Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 368 КК України.
Крім того, відкрито кримінальне провадження за ч. 4. ст. 368 КК України за фактом передачі грошей судді адвокатом особи, у якої вимагали кошти.
Адвоката затримано у порядку статті 208 КПК України.
Прокуратурою області проводяться слідчі дії щодо встановлення усіх обставин злочину. Хід досудового розслідування взято на особистий контроль прокурором області.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.