Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 22:12:47

За І півріччя здійснено 155 перевірок місць провадження діяльності аптечних закладів

05.07.2013   07:35Агенцiя

Інформація Державної служби з лікарських засобів у Чернігівській області щодо проведеної роботи за І півріччя 2013 року

Державна служба у Чернігівській області здійснює перевірки суб’єктів господарювання усіх форм власності згідно Закону України від 05.04.2007 № 877-V “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” та у відповідності квартальних планів перевірок, які затверджуються Держлікслужбою України.

Станом на 01.07.2013р. на території Чернігівської області розташовано 129 господарюючих суб’єктів, з них 22 господарюючих суб’єктів зареєстровано в інших областях, місць провадження діяльності 411, а саме

– аптечних складів 3 (1 комунальний, 2 приватних) оптова торгівля ЛЗ здійснюється лише 2 складами.

– аптек 260 (58 комунальних, 201 приватних, 1 державна);

– аптечних пунктів 148 (72 комунальний, 76 приватних).

За І півріччя здійснено 155 перевірок місць провадження діяльності аптечних закладів (64 суб’єкти господарювання) із них: 2 аптечних склади, 121 аптека, 32 аптечних пунктів. В 69 місцях провадження діяльності виявлені порушення. Надано 55 приписів суб’єктам господарювання про усунення порушень Законодавства України про лікарські засоби. Проведено 18 позапланових перевірок виконання приписів, порушень не виявлено.

Перевірено 58 суб’єктів господарювання щодо дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами (4 перевірки синхронні). За результатами перевірок керівникам суб’єктів господарювання надано 48 розпоряджень щодо усунення порушень Ліцензійних умов, а також проведено 13 позапланових перевірки виконання розпоряджень та 1 позапланова перевірка за дорученням Державної служби України з лікарських засобів.

4 справи за матеріалами перевірок суб’єктів господарювання у зв’язку з порушенням ліцензійних умов направлено до Державної служби України з лікарських засобів для вирішення питання про анулювання ліцензії. Анульовано 3 ліцензії.

Здійснено 40 перевірок лікувально – профілактичних закладів та 3 перевірки поліклінічних закладів. Керівникам надано 25 приписів щодо усунення порушень. Проведено 1 перевірку станції переливання крові, керівнику надано припис про усунення порушень.

На всі надані приписи щодо усунення порушень від суб’єктів господарювання та від лікувально – профілактичних закладів отримано відповіді про усунення у повному обсязі. У ході проведення позапланових перевірок 2 керівники лікувально – профілактичних закладів притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання приписів.

Держслужбою у Чернігівській області за вказаний період недопущено до споживача 75 найменування лікарських засобів 75 серій- вітчизняного та імпортного виробництва за показниками: “Опис”, “Упаковка”, “Маркування”, “Кількісне визначення”, “Перекисне число”, “Розпадання”, “рН”, “Об’єм вмісту флакона”, що становить 11,3% від вилучених). Фальсифікованих лікарських засобів, або підозрілих щодо фальсифікації на території Чернігівської області за вказаний період не виявлено.

Складено 20 протоколів та винесено 20 постанов щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення. 20 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Сума накладених штрафів складає 7157 грн. Стягнуто штрафів до Держбюджету 7157 грн.

Державна служба з лікарських засобів у Чернігівській області своєчасно здійснює передліцензійні перевірки наявності матеріально-технічної бази, кваліфікованого персоналу, необхідних для провадження господарської діяльності з роздрібної, оптової торгівлі лікарськими засобами. Проведено 23 перевірки.

Службою постійно аналізується надана інформація від ЛПЗ області про закупівлю ЛЗ за бюджетні кошти з метою попередження придбання, використання неякісних, заборонених, незареєстрованих лікарських засобів.

На підставі отриманої інформації був здійснений контроль лікарських засобів на загальну суму 2671813 грн. 57 коп. Неякісних, заборонених, незареєстрованих лікарських засобів не виявлено.

З метою посилення взаємодії з уповноваженими особами суб’єктів господарювання та лікувально – профілактичних закладів та здійснення оперативно – роз’яснювальної роботи щодо робочих питань Державна служба з лікарських засобів у Чернігівській області започаткувала функціонування гарячої лінії, за допомогою якої суб’єкти господарювання можуть задати нагальні питання фахівцям служби щоп’ятниці з 10-00 до 11-00 за допомогою інтернетзв’язку та оперативно отримати відповідь. Наша електронна адреса: cn1@diklz.gov.ua.

Телефон/факс Державної служби з лікарських засобів у Чернігівській області: 698-290

 

За повідомленням Державної служби з лікарських засобів у Чернігівській області

 


 

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини