Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 08:41:14

На Чернігівщині запобігли незаконному ввезенню партії лікарських засобів

05.07.2013   07:30

Спробу незаконного ввезення в Україну партії лікарського препарату “Коэйт-ДВИ” призупинено у пункті пропуску “Нові Яриловичі”.

Громадянин Росії прямував із Республіки Білорусь на автомобілі Форд Мондео. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного контролю, так званий, “зелений коридор”. Про наявність 50 комплектів лікарського засобу для згортання крові чоловік вирішив не повідомляти. Проте не так сталося, як гадалося…

Питання виявлення і припинення спроб незаконного ввезення в Україну лікарських засобів перебуває на особливому контролі інспекторів Чернігівської митниці Міндоходів. Якщо виникає щонайменша підозра на можливе правопорушення, проводиться ретельна перевірка. Під час перевірки спільною оглядовою групою салону транспортного засобу 39-річний громадянин заявив, що переміщує передачу свого знайомого з ліками. Медичні препарати знаходились в багажному відділенні у двох поліетиленових пакетах. До складу кожного з 50-ти комплектів входили флакон препарату для приготування розчину, стерильна вода, дві голки для ін’єкцій та стерильний набір для вливання. За попередньою оцінкою вартість затриманого становить понад 96 тисяч гривень.

Намагаючись перемістити через кордон ліки таким чином, громадянин діяв всупереч українському законодавству. Він порушив норми і порядок ввезення в Україну лікарських засобів, а також порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю. Відносно нього складено протокол про порушення митних правил, ліки затримані до рішення суду.
 

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини