Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 00:01:30

Кількість жителів Чернігівщини на 1 травня 2013 р. становила 1074,2 тис. осіб

05.07.2013   07:24

З початку поточного року кількість жителів області зменшилася на 3,6 тис. осіб і, за розрахунками, на 1 травня 2013 р. становила 1074,2 тис. осіб.

Більшість наших земляків проживає в міських поселеннях – 684,0 тис. осіб (63,7% загальної кількості), з них 427,4 тисячі – жителі міст обласного значення.

Основним чинником скорочення чисельності населення є порушення рівноваги між процесами народжуваності та смертності. Рівень смертності (у січні–травні 2013 року – 20,2 особи у розрахунку на 1000 наявного населення) перевищує рівень народжуваності (9,0) і є найвищим в Україні (15,4).

Але останні роки на Чернігівщині спостерігаються деякі ознаки стабілізації демографічної ситуації – зростання показників тривалості життя (71 рік), скорочення розриву між тривалістю життя чоловіків та жінок на два роки та призупинення темпів скорочення чисельності населення.

Крім того, зростання рівня народжуваності призвело до збільшення кількості наймолодших жителів області віком 0–6 років. Упродовж минулого року вона зросла на 2,1% і становила на початок поточного року 69,2 тис. осіб, або 6,5% жителів Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини