Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 00:28:48

Кількість жителів Чернігівщини на 1 травня 2013 р. становила 1074,2 тис. осіб

05.07.2013   07:24

З початку поточного року кількість жителів області зменшилася на 3,6 тис. осіб і, за розрахунками, на 1 травня 2013 р. становила 1074,2 тис. осіб.

Більшість наших земляків проживає в міських поселеннях – 684,0 тис. осіб (63,7% загальної кількості), з них 427,4 тисячі – жителі міст обласного значення.

Основним чинником скорочення чисельності населення є порушення рівноваги між процесами народжуваності та смертності. Рівень смертності (у січні–травні 2013 року – 20,2 особи у розрахунку на 1000 наявного населення) перевищує рівень народжуваності (9,0) і є найвищим в Україні (15,4).

Але останні роки на Чернігівщині спостерігаються деякі ознаки стабілізації демографічної ситуації – зростання показників тривалості життя (71 рік), скорочення розриву між тривалістю життя чоловіків та жінок на два роки та призупинення темпів скорочення чисельності населення.

Крім того, зростання рівня народжуваності призвело до збільшення кількості наймолодших жителів області віком 0–6 років. Упродовж минулого року вона зросла на 2,1% і становила на початок поточного року 69,2 тис. осіб, або 6,5% жителів Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини