Чернігів: попереджено акт спалювання
3 липня о 10:50 у Чернігові до обласного Управління ДСНС України надійшло повідомлення про те, що в приміщенні Центрального відділу Державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції по вул. Шевченка, 118 56-річна жінка облила себе та персонал відділу горючою рідиною й погрожує вчинити акт спалювання.
На місце події оперативно прибули рятувальники. На щастя, міліції вдалося відібрати у жінки сірники й цим самим уникнути лиха.
За словами винуватиці події, її до такого вчинку спонукали неправомірні дії посадових осіб виконавчої служби по відношенню до її майна.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12
День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression