Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 19:53:43

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

04.07.2013   09:29

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 03 липня по 08 годину 04 липня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі.
 
1. Пожежа в житловому секторі - Носівський район, с. Червоні Партизани - О 09 год. 30 хв. сталася пожежа літньої кухні. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80000 грн.
 
2. Пожежа в житловому секторі - м. Ніжин, вул. Шевченка - О 13 год. 25 хв. сталася пожежа нежилого будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 1 кв. м. Власник, причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму  30000 грн.
 
3. Пожежа в житловому секторі - м. Ніжин, вул. Шевченка - О 05 год. 45 хв. сталася пожежа в квартирі трьохквартирного житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю, перекриття та стіни на площі 5 кв. м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100000 грн.
 
Події на водних об'єктах:
 
03.07.2013 року о 09 год. 00 хв. в р. Десна в м. Новгород-Сіверський було виявлено тіло гр. Р., 1979 р.н., який мешкав у м. Новгород-Сіверський. Тіло було піднято на поверхню місцевими жителями. Причина смерті встановлюється.
 
Виявлення та знищення ВНП:
 
03.07.2013 року о 13 год. 20 хв. групою піротехнічних робіт АРЗ СП УДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм часів ВВв, який було виявлено 02.07.2013 року в м. Прилуки, по вул. Київська, 122.
 
Інші повідомлення:
 
03.07.2013 року о 10 год. 50 хв. в приміщенні Центрального відділу Державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції, що розміщений у м. Чернігів по вул. Шевченка, гр. К., 1957 р.н., намагалася скоїти акт самоспалення. Для забезпечення пожежної безпеки на місце виникнення події залучалися співробітники 1 ДПРЧ (м. Чернігів) та чергової зміни ОКЦ УДСНС в області.
 
03.07.2013 року близько 18 год. 00 хв. на полі біля с. Велика Загорівка, Борзнянського району, внаслідок грозового розряду отримали опіки різного ступеню тяжкості мешканці даного села: гр. Д., 1931 р.н. та гр. Б., 1974 р.н. Потерпілих було госпіталізовано до Борзнянської ЦРЛ.

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини