Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 03:48:00

Екоінспекція Чернігівської області: 159 перевірок - 140 протоколів про порушення

04.07.2013   09:23

Протягом червня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 159 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 86 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 70.

За результатами перевірок  складено 140 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 134 особи. Матеріали 5-ти справ передано у судові органи та 5-ти - у правоохоронні органи. Порушено одну кримінальну справу.

Загальна сума накладених штрафів склала 25,058 тис.грн., стягнуто 34,629 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:

- у сфері поводження  з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 64 особи. Накладено штрафів на суму 15,572 тис.грн., стягнуто 20,298 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю за водними ресурсами  до адміністративної відповідальності притягнуто 23 особи. Накладено штрафів на суму 3,706 тис.грн., стягнуто 2,669 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю за рибними ресурсами до адміністративної відповідальності притягнуто 21 особу. Накладено штрафів на суму 1,836 тис.грн., стягнуто 1,530 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 13 осіб. Накладено штрафів на суму 1,768 тис.грн., стягнуто 5,644 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у червні, пред’явлено 7 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 3239,599 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 3243,305 тис.грн.За порушення природоохоронного законодавства у червні Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність 5-ти об’єктів. Підприємствами порушено вимоги Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища” та “Про охорону атмосферного повітря”. Рішення щодо відновлення діяльності можуть бути прийняті за умови усунення порушень чинного природоохоронного законодавства.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 6552 одиниці пересувних транспортних засобів та 3338 вагонів.

Здійснено екологічний  контроль 42344,4 тон вантажів та радіологічний контроль 265851,6 тон вантажів.

Інспекторами  постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 6 порушників, накладено штрафів на суму 442 грн.

Громадський контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього  природного середовища у Чернігівській  області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У червні здійснено 6 спільних рейд-перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.

 

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.