Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 серпня, 20:11:39

Екоінспекція Чернігівської області: 159 перевірок - 140 протоколів про порушення

04.07.2013   09:23

Протягом червня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 159 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 86 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 70.

За результатами перевірок  складено 140 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 134 особи. Матеріали 5-ти справ передано у судові органи та 5-ти - у правоохоронні органи. Порушено одну кримінальну справу.

Загальна сума накладених штрафів склала 25,058 тис.грн., стягнуто 34,629 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:

- у сфері поводження  з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 64 особи. Накладено штрафів на суму 15,572 тис.грн., стягнуто 20,298 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю за водними ресурсами  до адміністративної відповідальності притягнуто 23 особи. Накладено штрафів на суму 3,706 тис.грн., стягнуто 2,669 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю за рибними ресурсами до адміністративної відповідальності притягнуто 21 особу. Накладено штрафів на суму 1,836 тис.грн., стягнуто 1,530 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 13 осіб. Накладено штрафів на суму 1,768 тис.грн., стягнуто 5,644 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у червні, пред’явлено 7 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 3239,599 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 3243,305 тис.грн.За порушення природоохоронного законодавства у червні Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність 5-ти об’єктів. Підприємствами порушено вимоги Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища” та “Про охорону атмосферного повітря”. Рішення щодо відновлення діяльності можуть бути прийняті за умови усунення порушень чинного природоохоронного законодавства.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 6552 одиниці пересувних транспортних засобів та 3338 вагонів.

Здійснено екологічний  контроль 42344,4 тон вантажів та радіологічний контроль 265851,6 тон вантажів.

Інспекторами  постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 6 порушників, накладено штрафів на суму 442 грн.

Громадський контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього  природного середовища у Чернігівській  області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У червні здійснено 6 спільних рейд-перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП біля Мени

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП біля Мени 15:13

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди, у якій внаслідок зіткнення легковика з придорожнім деревом загинули водій та пасажир автівки.

Чернігівський район: пустощі з сірниками 7-річної дівчинки призвели до виникнення пожежі

Чернігівський район: пустощі з сірниками 7-річної дівчинки призвели до виникнення пожежі 15:05

3 серпня о 12:32 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу навісу у с. Стаси Чернігівського району.

У Чернігівській області зафіксовано +10 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +10 нових випадків захворювання COVID-19 14:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 13 годину 4 серпня за минулу добу виявлено 10 нових випадків інфікування на COVID-19.

Цього року на Чернігівщині відзначатимуть 125-річчя Григорія Верьовки

Цього року на Чернігівщині відзначатимуть 125-річчя Григорія Верьовки 13:31

Про це стало відомо під час наради, яку проводив заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван. У засіданні взяли участь депутат обласної ради Василь Леоненко, в.о. директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Павло Веселов, генеральний директор-керівник художнього Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Сергій Теребун, Березнянський селищний голова Ольга Романченко, голова Менської РДА Євген Соловйов та інші представники Менського району.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:39

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.