Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 11:50:39

Екоінспекція Чернігівської області: 159 перевірок - 140 протоколів про порушення

04.07.2013   09:23

Протягом червня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 159 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 86 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 70.

За результатами перевірок  складено 140 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 134 особи. Матеріали 5-ти справ передано у судові органи та 5-ти - у правоохоронні органи. Порушено одну кримінальну справу.

Загальна сума накладених штрафів склала 25,058 тис.грн., стягнуто 34,629 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:

- у сфері поводження  з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 64 особи. Накладено штрафів на суму 15,572 тис.грн., стягнуто 20,298 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю за водними ресурсами  до адміністративної відповідальності притягнуто 23 особи. Накладено штрафів на суму 3,706 тис.грн., стягнуто 2,669 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю за рибними ресурсами до адміністративної відповідальності притягнуто 21 особу. Накладено штрафів на суму 1,836 тис.грн., стягнуто 1,530 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 13 осіб. Накладено штрафів на суму 1,768 тис.грн., стягнуто 5,644 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у червні, пред’явлено 7 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 3239,599 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 3243,305 тис.грн.За порушення природоохоронного законодавства у червні Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність 5-ти об’єктів. Підприємствами порушено вимоги Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища” та “Про охорону атмосферного повітря”. Рішення щодо відновлення діяльності можуть бути прийняті за умови усунення порушень чинного природоохоронного законодавства.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 6552 одиниці пересувних транспортних засобів та 3338 вагонів.

Здійснено екологічний  контроль 42344,4 тон вантажів та радіологічний контроль 265851,6 тон вантажів.

Інспекторами  постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 6 порушників, накладено штрафів на суму 442 грн.

Громадський контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього  природного середовища у Чернігівській  області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У червні здійснено 6 спільних рейд-перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.

 

Останні новини Чернігівщини

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучалися до надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучалися до надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт 11:36

Упродовж минулого тижня (з 10.01. по 17.01.2022) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 195 чоловік особового складу та 66 одиниць основної та спеціальної техніки.

Чернігівські рятувальники проводять інформаційно-роз'яснювальні рейди щодо запобігання загибелі людей на зимових водоймах

Чернігівські рятувальники проводять інформаційно-роз'яснювальні рейди щодо запобігання загибелі людей на зимових водоймах 11:30

З метою запобігання загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період, 17 січня рятувальники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичний рейд серед пересічних громадян та любителів зимової риболовлі на річках Десна та Стрижень.

Зґвалтування малолітньої дитини - судитимуть 25-річного мешканця Прилуцького району

Зґвалтування малолітньої дитини - судитимуть 25-річного мешканця Прилуцького району 11:26

За процесуального керівництва прокурорів Прилуцького окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 25-річного мешканця Ічнянської ОТГ Прилуцького району, котрий обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 та ч. 6 ст. 152 КК України – зґвалтування малолітньої дитини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини