Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 12:45:49

Мешканець Чернігівщини намагався незаконно ввезти в Україну продукти харчування на суму близько 80 тисяч гривень

04.07.2013   07:54

Співробітники пункту пропуску “Сеньківка” припинили спробу незаконного ввезення до України більш ніж 1295 кг продуктів харчування виробництва Республіки Білорусь. Власник продуктів, 45-річний громадянин, намагався перетнути кордон “зеленим коридором” за спрощеною процедурою.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

З метою перевірки автомобіль Рено Логан перемістили до смуги поглибленого контролю. Під час огляду салону та багажного відділення спільну оглядову групу вразила величезна кількість м’ясо-молочної продукції. Асортимент складався із 35 найменувань ковбас, сосисок, сирів, паштетів та вершкового масла. Уже після виявлення порушення громадянин намагався виправдатися, запевняючи, що придбав усі ці продукти для власних потреб. Відносно нього порушено адміністративну справу, продукти харчування затримані.

Нагадаємо, що згідно з нормами українського законодавства громадянам не дозволяється ввезення на митну територію України для вільного обігу товарів, що класифікуються в 1-24 групах Української класифікації товарів зовнішньо – економічної діяльності ( це – живі тварини, продукти тваринного та рослинного походження, жири та олії, готові харчові продукти, алкогольні напої, тютюн) ( ст. 376, 378 Митного Кодексу України).

Харчові продукти для власного споживання громадяни можуть ввезти на суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро ( Постанова Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р.№ 434). При цьому встановлені такі норми

в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, – у кількості не більше, ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;
без упаковки – у кількості, що не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу;
без упаковки – неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше, ніж по одному найменуванню на одну особу.

Не підлягають переміщенню на митну територію України в несупроводжуваному багажі продукти харчування без упаковки виробника.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини