Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:21:44

Мешканець Чернігівщини намагався незаконно ввезти в Україну продукти харчування на суму близько 80 тисяч гривень

04.07.2013   07:54

Співробітники пункту пропуску “Сеньківка” припинили спробу незаконного ввезення до України більш ніж 1295 кг продуктів харчування виробництва Республіки Білорусь. Власник продуктів, 45-річний громадянин, намагався перетнути кордон “зеленим коридором” за спрощеною процедурою.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

З метою перевірки автомобіль Рено Логан перемістили до смуги поглибленого контролю. Під час огляду салону та багажного відділення спільну оглядову групу вразила величезна кількість м’ясо-молочної продукції. Асортимент складався із 35 найменувань ковбас, сосисок, сирів, паштетів та вершкового масла. Уже після виявлення порушення громадянин намагався виправдатися, запевняючи, що придбав усі ці продукти для власних потреб. Відносно нього порушено адміністративну справу, продукти харчування затримані.

Нагадаємо, що згідно з нормами українського законодавства громадянам не дозволяється ввезення на митну територію України для вільного обігу товарів, що класифікуються в 1-24 групах Української класифікації товарів зовнішньо – економічної діяльності ( це – живі тварини, продукти тваринного та рослинного походження, жири та олії, готові харчові продукти, алкогольні напої, тютюн) ( ст. 376, 378 Митного Кодексу України).

Харчові продукти для власного споживання громадяни можуть ввезти на суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро ( Постанова Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р.№ 434). При цьому встановлені такі норми

в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, – у кількості не більше, ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;
без упаковки – у кількості, що не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу;
без упаковки – неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше, ніж по одному найменуванню на одну особу.

Не підлягають переміщенню на митну територію України в несупроводжуваному багажі продукти харчування без упаковки виробника.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.