Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 13:26:50

Держфінінспекція в Чернігівській області виявила порушення під час ревізії Чернігівського геріатричного пансіонату

04.07.2013   07:39Агенцiя

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 387 тис.грн виявили фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області під час ревізії Чернігівського геріатричного пансіонату.

Протягом майже трьох років 52 працівникам пансіонату проводилась безпідставна виплата підвищених посадових окладів за роботу із шкідливими та важкими умовами праці, пов”зана з безпосереднім обслуговуванням підопічних, що призвело до зайвого витрачання 287 тис.грн.

До того ж, проведеними інвентаризаціями встановлено нестачу продуктів харчування та виробів з текстилю на загальну суму 60 тис.грн.

Окрім того, під час ревізії виявлено, що без проведення процедур відкритих торгів пансіонатом укладено договорів щодо придбання лікарських препаратів на суму 941 тис.грн, за якими придбано ліків на суму 567 тис.грн.

За порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти на 6 посадових осіб закладу складено та направлено до суду протоколи про адміністративне правопорушення за ст.164-14.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини