Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 20:54:03

Про тимчасове обмеження руху автомобільними дорогами загального користування у період спекотної погоди

03.07.2013   17:55Агенцiя

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнування та деформації в період спекотної погоди обмежується рух транспорту загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більше ніж 7 т при температурі повітря вище +28С. автомобільними дорогами загального користування.

Службою автомобільних доріг у Чернігівській області та ДП “Чернігівський облавтодор” було встановлено необхідні дорожні знаки, що обмежують рух автомобільними дорогами під час тимчасових обмежень, відповідно до схеми та місцями для відстою транспортних засобів на:

- М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі км 84, 99, 115, 125, 149, 197, 224;

- М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ км 16, 38, 51, 67, 114, 116, 127;

- Н-07 Київ – Суми – Юнаківка км 143, 173;

- Р-12 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч км 20, 21, 60, 89, 111, 152, 210;

- Р-13 Чернігів – Городня – Сеньківка км 45, 89;

- Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП "Славутич" км 44;

- Р-65 КПП "Миколаївка" – Семенівка – Новгород Сіверський – Глухів – ПП "Катеринівка" км 1, 84;

- Р-67 Чернігів – Прилуки – Пирятин з під’їздом до м. Ніжина км 17, 163;

- Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці до Н-07 з під’їздом до ІКЗ "Качанівка" км 33, 55.

До контролю транспорту по вазі залучено пересувний габаритно-ваговий комплекс, робота якого проводиться представниками ДП “Чернігівський облавтодор”, Управлінням ДАІ, Управління МВС України в Чернігівській області та Управлінням Укртрансінспекції у Чернігівській області.

З метою попередження руйнування дорожніх покриттів та виникнення надзвичайних ситуацій і дорожньо-транспортних пригод водіям, учасникам дорожнього руху необхідно виважено ставитись до зазначеного обмеження при підвищених температурах для подальшого безперешкодного та безпечного руху транспортних засобів.

Телефони “гарячої лінії”:
Служба автомобільних доріг 0462- 665765
Обласного ДАІ 0462- 652020

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.