Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:13:12

"Лід зрушився…"

03.07.2013   10:49

Літо в самому розпалі, але саме такою фразою можна було б характеризувати подію, яка відбулася 27 червня 2013 року в с. Прохорів Чернігівського району.

Ще минулого року розпорядженням обласної державної адміністрації визначено 30 місць для облаштування пунктів базування для маломірних плавзасобів на прикордонних річках області, а саме у Новгород-Сіверському районі на річках Десна і Судость – 6, у Щорському районі на річках Снов і Цата – 8, у Ріпкинському районі на річці Дніпро – 10 та у Чернігівському районі на річці Дніпро – 6.

Після проведення навесні цього року відповідної перевірки міжвідомчою комісією придатними для експлуатації та відкритими визнано лише 3 пункти базування, а саме № 14 – вулиця Набережна в с. Клюси на р. Цата, №16 – вулиця Дніпровська, в районі північної околиці с. Кам’янка на р. Дніпро та №18 – провулок Паромний в смт. Радуль на березі затоки р. Дніпро.

Не зважаючи на значну зацікавленість населення у використанні маломірних плавзасобів, в решті визначених місць роботи по їх облаштуванню проводяться ні так, ні сяк. Що автоматично призводить до заборони використання маломірних плавзасобів на прикордонних водоймах, за виключенням перелічених вище.

І ось, нарешті з 20.00 27 червня в с. Прохорів по вулиці Лугова запрацював пункт базування №27. Відповідним рішенням Дніпровської сільської ради затверджено склад тимчасової адміністрації пункту базування яка розміщується в приміщенні ТОВ “Рибалка”. Режим його роботи щоденно з 6.00 до 19.00.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини