Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 08:34:36

Затримано 14 порушників державного кордону

01.07.2013   17:58Агенцiя

Кордон за тиждень

За минулий тиждень, з 24 по 30 травня 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено близько 176 тис. громадян та 30 тис. транспортних засобів, затримано 14 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 50 осіб, на яких накладено штрафів на суму 6881 гривню. Через державний кордон не пропущено 50 осіб, з яких 20 – діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно зі співробітниками  Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 662 тисячі гривень.

 
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник

Останні новини Чернігівщини

30 березня: цей день в Україні і світі 08:26

День 1496 Російська агресія - Day 1496 Russian aggression

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини