У Чернігові відкрився ІХ Міжнародний форум відеомейкерів та фотографів
2 грудня, у Чернігові відкрився ІХ Міжнародний форум відеомейкерів та фотографів. Про це повідомив організатор заходу, директор відео-студії “Арт-груп” Руслан Сидоренко.
Він розповів, що учасниками форуму стали близько 120 фотографів та операторів з країн СНД, деякі спеціалісти ще мають намір приєднатись до заходу завтра.
У рамках форуму відбудуться традиційні майстер-класи, семінари і виставки робіт.
“Особливістю цьогорічного заходу стане створення соціального проекту”, – підкреслив директор відео-студії.
Він додав, що до Чернігова приїде відомий відеограф з Москви, який зніме документальний фільм про кохання двох інвалідів, які нещодавно одружилися.
“Форум цікавий для професійних працівників сфери фото-та відеопослуг і проходить з технічної точки зору на високому рівні”, – підкреслив Сидоренко.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression