Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 13:42:50

В комерційному сексі на Чернігівщині чоловіків удвічі більше, ніж жінок

02.12.2011   11:40Агенцiя

Комерційним сексом на Чернігівщині займається, орієнтовно, 1200 жінок і 2400 чоловіків. Про це журналістам повідомила заступник головного лікаря Чернігівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Ніна Товчига.

“Такі цифри для роботи нам дали вчені київського Інституту соціальних досліджень. Ми повинні охопити цих людей ВІЛ-сервісними послугами – забезпечити презервативами, інформацією, адвокацією”, – сказала вона.

Наразі місця “роботи” представників “найдавнішої професії” медикам точно не відомі. Тому свої надії вони покладають на громадські організації, що займаються профілактикою ВІЛ/СНІДу. “Саме вони, в основному, працюють з цією категорією. Ходять в казино, готелі, нічні клуби, шукають таких людей і спілкуються з ними”, – зазначила Н. Товчига.

За інформацією обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, серед ВІЛ-інфікованих, що перебувають на диспансерному обліку, частка осіб, заражених статевим шляхом, щорічно зростає. Якщо в 2007 р. таких на Чернігівщині було 27,5%, у 2009-му – 40%, то в 2011-му вже 57%. Статевий шлях інфікування переважає у жінок, парентеральний (шляхом ін’єкційного введення наркотичних речовин) – у чоловіків.

Потапчук Наталія

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 13:03

25 травня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар 12:48

20 травня, коли учасники меморіального заходу вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року здійснилипокладання квітів до меморіальної дошки національного героя та духовного лідера кримських татар Номана Челебіджіхана (1885-1918 роки), яка знаходиться на фасаді будівлізалізничного вокзалу районного центру Ічня, була відсутня поличка для покладання квітів.

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19 12:12

У відповідь на епідемію COVID-19 та викликані нею соціальні наслідки, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках проєкту «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в Україні», за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс мінігрантів.

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської  області. ДОВІДКА

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області. ДОВІДКА 12:02

Упродовж 2019 р. послугами пасажирського транспорту області скористалися 78 млн пасажирів. Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 48%.

Близько 600 тис. грн отримав Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Близько 600 тис. грн отримав Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19 11:55

Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 583 854 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”.