За позовом прокуратури з підприємства стягнуто майже 154 тис. грн.
Апеляційний господарський суд м. Києва задовольнив апеляційну скаргу Чернігівського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері за фактом самовільного використання одним з комерційних підприємств Прилуцького району водних ресурсів.
Встановлено, що з грудня 2009 по вересень 2010 року підприємство за відсутності дозволу самовільно здійснило забір води з артезіанських свердловин в об’ємі майже 9500 куб. м.
Як повідомила Чернігівський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Олена Михальченко, при винесенні оскаржуваного рішення Господарським судом Чернігівської області було порушено норми матеріального та процесуального права, що слугувало підставами для скасування такого судового рішення.
Суд постановив стягнути з підприємства в інтересах Державної екологічної інспекції в області до місцевого бюджету майже 154 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.