Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 04:36:44

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

18.06.2013   10:33

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 17 червня по 08 годину 18 червня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 9 пожеж, з яких 2 на об'єкті, 1 на транспорті, 5 в житловому секторі та 1 сухої трави. Загинуло 2 людини.
 
1. Пожежа на об'єкті (по заяві) - м. Бахмач, вул. Південна - 17.06.2013 року о 07 год. 50 хв. сталася пожежа в будівлі ДЮCШ відділу освіти Бахмацької РДА. Вогнем знищено підлогу на площі 1 кв. м, пошкоджено облицювання стін. Ймовірна причина - підпал. Збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.
 
2. Пожежа сухої трави - Чернігівський район, біля с. Радянська Слобода - О 10 год. 45 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитків не нанесено.
 
3. Пожежа в житловому секторі - м. Чернігів, вул. Мурахтова - О 14 год. 13 хв. сталася пожежа в підвалі недобудованої споруди. Вогнем знищено сміття на площі 4 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Власник та збитки встановлюються. Врятовано  матеріальних цінностей на суму 5000 грн.
 
4. Пожежа в житловому секторі - Менський район, с. Блистова - О 17 год. 15 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 6 кв. м та майно. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 500 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.
 
5. Пожежа в житловому секторі - Новгород-Сіверський район, с. Смяч - О 17 год. 35 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
 
6. Пожежа в житловому секторі - Бобровицький район, с. Рудьківка - О 21 год. 02 хв. сталася пожежа нежилого будинку. Вогнем знищено веранду на площі 6 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 700 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.
 
7. Пожежа на транспорті (не підлягає обліку) - Ніжинський район, біля с. Вертіївка - О 22 год. 00 хв. сталася пожежа вантажного автомобіля "VOLVO", гр. Словенії. Вогнем пошкоджено кабіну та причіп. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 2000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.
 
8. Пожежа в житловому секторі - Коропський район, с. Краснопілля - О 01 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено веранду, пошкоджено стіни та перекриття. Причина - необережність під час куріння. Збиток - 3000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн. На місці пожежі виявлено тіла двох загиблих осіб: господарки 1965 р.н. та її співмешканця 1969 р.н.
 
9. Пожежа на об'єкті - Козелецький район, с. Виповзів - О 04 год. 09 хв. сталася пожежа кафе-магазину "Затишок". Вогнем знищено покрівлю на площі 100 кв. м та пошкоджено перекриття. Ймовірна причина - підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.
 
Події на водних об'єктах:
 
17.06.2013 року о 18 год. 25 хв. у р. Мена, в урочищі "Остреч", м. Мена, місцевими жителями було виявлено тіло гр. А., 1962 р.н., який мешкав за адресою: м. Мена, урочище "Остреч". Причина смерті встановлюється. Для підняття тіла з водойми залучалося відділення 10 ДПРЧ (м. Мена) на АЦ-40(432921)63Б.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.